الهه سبز احتشام :: درمان گرفتگی_رگ ها با سیرو لیمو
Xگروه بین المللی HSE IRAN
گروه بین المللی ایمنی بهداشت

الهه سبز احتشام :: درمان گرفتگی_رگ ها با سیرو لیمو
 
چت روم

:
:
:
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

درمان گرفتگی_رگ ها با سیرو لیمو

بسم الله الرحمن الرحیم

طرز تهیه :
تعداد ۳۰ حبه ی #سیر را پوست گرفته همراه با ۵ عدد #لیموترش (شیرازی) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید، در هم زن (میکسر) بریزید. پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید (نکته ی مهم : فقط و فقط، یک بار جوش بخورد). پس از سرد شدن، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید.


مصرف عصاره :

روزانه نصف استکان (معادل ۳۰ CC) از این مایع به اختیار خود تان قبل یا بعد از غذاهای اصلی میل نمایید. پس از سپری شدن سه (۳) هفته از مصرف مداوم اینعصاره ی طبیعی، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است. تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و #سنگینی_گوش به حالت عادی خودباز خواهد گشت.به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای، شما باید هشت (۸) روز استراحت کرده ❗و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید. به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود. این دوره ی درمان، ارزان، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد.

بوی سیر :

با خوردن این مایع، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد
نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش، کاملا خود را پس از مصرف این عصاره، نشان می دهند. افرادی که رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل (LDL) که مبتلا به #کلسترل بد چربی خون دارند، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند.
به فعالیت های بدنی، ورزش پرداخته، زیرا انسداد رگهای آنها، از بین رفته است. همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که #سایشدندان (دندان کروچه) داشته و یا #جرمدندان دارند، مفید است. در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید


تاریخ انتشار: 1398/11/10 || بازدیدها: 0
نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آمار سایت

» بازدید امروز : 30
» بازدید دیروز : 1
» بازدید هفتگی : 46
» بازدید ماهیانه : 235
» بازدید سالانه : 2634
» کل بازدیدها : 4454